Ofis Taşımacılığı – 0532 526 02 13

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı; Ofis Taşıma işlemi yapılmadan eşya tespiti yapılarak eşyaların detayı net olarak saptanır (ekspertiz). Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.Küçükçekmece evden eve nakliyat özel donanımı ile büro taşımacılığında sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. 1990 yılında Evden eve Nakliyat sektöründe hizmetine başlayan Küçükçekmece Nakliyat şirketimiz 23 yılı aşkın bir süredir siz değerli müşterilerine Profesyonel anlamda Çok uygun fiyatlara Kaliteli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.İstanbul Güngören merkez ofisimizle İstanbul geneline yayılmış 12 şubemiz ve 14 araçlık filomuzla siz değerli müşterilerine kaliteden ödün vermeden Ekonomik fiyatlara taşımacılık hizmeti sunuyoruz.Araçlarımız kapalı çelik kasalı olup ev eşyasına göre dizayn edilmiş elemanları kendi şirket elemanlarımız olup sorumluluk bilincine vakıf kadrolardan oluşmaktadır.

Değerli evraklarınızı ve büro mobilyalarınızı itina ile paketler, sökülmesi gereken büro mobilyalarını uzman mobilyacımız sayesinde hiç bir zarar vermeden söker.Ve yeni yerinize aynı şekilde monte Eder.Ofis nakliyatı diğer nakliyatlar kadar basit olmamakla beraber sizler içinde oldukça zor ve sıkıntılı bir taşıma olabilir.Nihayetinde kaybolabilecek kağıtlar dosyalar mevcuttur ve bunun için endişe duyuyor da olabilirsiniz.Ancak söyleyelim bizler sizlerin bu endişesini ortadan kaldıracak ve sizlerinde rahatlamasını sağlayacağız.Öncelik ile eşyalarınızı kaldırırken paketlerken yerleştirirken hepsine ayrı muamele ediyor hiç birinin özenini es geçmiyoruz.Ayrıca koliye hangi eşyalarımızı koyduğumuzu belgeliyor ve numaralandırıyroruz.bu sayede sizlerde hangi kolide hangi eşyanın olduğunu biliyor ve hiç bir zaman kaybı yaşamadan işinize yeni ofisinizde devam edebiliyorsunuz.

Ofis Taşıma Hizmetinde Neden Küçükçekmece ?

Ülkemizde ofis taşıma hizmetleri gibi hızla gelişen ve değişen birçok sektör vardır. Genel anlamda ulaşım, hizmet, eğitim, sağlık sektörü üzerinde oluşan bu gelişme ve değişimler özellikle ulaşım alanına yoğun bir etki etmiştir. Geçmişten günümüze kadar geçen süreye baktığımızda ulaşım sorunlarından dolayı lojistik hizmetleri kısıtlı idi. Şimdi ise herşey çok basite indirgenmiştir. Özellikle bu imkanların iyileşmesi ile birlikte ülkemizin en büyük gelir kaynağının sağlandığı lojistik hizmetleri büyük değişimler yaşamıştır. Kendi içinde yenilikler ile birlikte kaliteli firmalar ortaya çıkarmıştır. Aynı zamanda kendi içinde önemli kollar oluşturmuştur. Evden eve nakliyat, ofis nakliye hizmetleri sunan nakliyat şirketleri gibi..

Ülkemizin en büyük illerinde başlayan bu hareketlilik özellikle ev ve ofis taşıma hizmetleri sunan firmalar tarafından büyük yankı uyandırmıştır. Profesyonel taşımacılık hizmetlerini sunan büyük firmaların adı artık kolay bir şekilde radio, televizyon ve internette zikredilmektedir. İstanbul’un en büyük lojistik firması olan Küçükçekmece firması da özellikle profesyonel ofis taşımacılığı hizmetleri ile adını tüm Türkiye’ye duyuran ender nakliyat şirketlerinden biridir.
KÜÇÜKÇEKMECE HİZMET MAHALLELERİ
ATAKENT MAHALLESİ,ATATÜRK MAHALLESİ,BESYOL MAHALLESİ,CENNET MAHALLESİ,CUMHURİYET MAHALLESİ,FATİH MAHALLESİ,FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ,GÜLTEPE MAHALLESİ,HALKALI MERKEZ MAHALLESİ,İNÖNÜ MAHALLESİ,İSTASYON MAHALLESİ,KANARYA MAHALLESİ,KARTALTEPE MAHALLESİ,KEMALPAŞA MAHALLESİ,MEHMET AKİF MAHALLESİ,SÖĞÜTLÜ ÇEŞME MAHALLESİ,SULTAN MURAT MAHALLESİ,TEVFİKBEY MAHALLESİ,YARIMBURGAZ MAHALLESİ,YENİ MAHALLE MAHALLESİ,YEŞİLOVA MAHALLESİ

Etiketler: istanbul işyeri taşımaistanbul işyeri taşımacılığıİşyeri Taşımacılığıkadıköy işyeri taşımakartal işyeri taşıma,Küçükçekmece işyeri tasıma ,küçükçekmece nakliyat,ucuz nakliyat ,sefaköy nakliyat,bağcılar nakliyat,ucuz nakliyat,evden eve nakliyat,küçükçekmece evden eve nakliyat,beşiktaş nakliyat,bakirköy nakliyat,bahcelievler nakliyat

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç