9 Mar by servet

Küçükçekmece Nakliyat

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız, 1998 yılında İstanbul’da kuruldu. Öncelik olarak kalite ve güveni esas alan firmamız, daima müşteri memnuniyeti üzerine hizmet vermektedir. Sektöre adım attığımız günden bu yana belirlemiş olduğumuz hedeflerimiz doğrultusunda ilerleyerek hizmet kalitemizi her daim arttırmaya gayret gösterdik. Sektörde bulunan birçok firmanın yanı sıra sektörünün en eski firmaları arasında bulunan Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız, uzun yıllardır sektörde bulunmasından dolayı tecrübe ve deneyim olarak bir hayli bilgi edinmiştir. Sektöre adım attığımız ilk yıllarda yalnızca tek araçla hizmet verebilmekte olan firmamız, günümüz de araç sayısını yükseltmiş ve hizmet verdiği bölgeleri genişletmiştir. İstanbul merkezli olarak hizmet vermekte olan Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat, şehir içi ve şehirler arası olarak ülkemizin dört bir yanına güvenilir ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Küçükçekmece Nakliyat

Firma olarak birçok hizmet veren Küçükçekmece nakliyat, hizmetlerinin başında ücretsiz ekspertiz hizmeti ve sigorta hizmeti bulunmaktadır. Bunun yanı sıra asansörlü taşımacılık hizmeti veren firmamız, paketleme ve depolama gibi hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Firmamız da hizmet vermek için görevli personellerimiz bulunduğu sektörün eğitimlerini alan işinin uzmanlarıdır. Değerli eşyalarınız firmamız tarafından dilerseniz taşınabilir hale getirilerek peketlenebilmektedir. Firmamız, askılı tekstil taşımacılığı, fuar taşımacılığı, depolama, piyano taşımacılığı, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, şehirler arası ve şehir içi evden eve nakliyat hizmetleri vermektedir. İşinin ciddiyeti ile hareket eden firmamız, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan firmamız, bu sayede eşyalarınızı inceleyecek ve sizlere net bir fiyat sunacaktır. Ekspertiz hizmetimiz, sizin firmamız dan taşınma talebinde bulunmanız ile gerçekleşmektedir. Firmamız tarafından eşyalarınızın bulunduğu yere eksper ekipleri gönderilmektedir. Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat firmamız tarafından gönderilen eksperlerimiz eşyalarınızı inceler ve size fiyat sunar.


Küçükçekmece Nakliyat Fiyatları

Fiyatta anlaşma sağlanması halinde eşyaların bulunduğu yerde sözleşme yapılır ve eşyalar taşınacak hale getirilir. Dilerseniz aynı gün içerisinde taşınma işlemlerine başlanır ya da dilerseniz uygun bir zamanınız da işlemler başlatılır. Firmamız taşıma işini hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirerek memnuniyetini elde etmek için gayret gösterecektir. Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat firmamızla iletişim kurmak için web sitemiz üzerinde bulunan numaraları kullanabilirsiniz. Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamızla iletişime geçerek ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç