Küçükçekemce Nakliyat

Küçükçkemece Nakliyat HABERLER

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmaları arasında araştırma yapıyorsanız uygun Küçükçekmece nakliyat tam da aradığınız adres. Küçükçekmece nakliyat başlığı altında evden eve taşımacılık, ofis taşıma, parça eşya taşıma hizmetlerini sunuyoruz. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliya mesafelerinde çalışıyoruz. Kamyon ve kamyonet nakliye araçlarımızı ve uzman ekibimizi sizlere rezerve ediyoruz.

Küçükçekmece Nakliyat

Evinizi veya iş yerinizi başka bir yere taşıyacaksanız İstanbul ilinde kaliteli ve ucuz evden eve nakliye hizmeti sunan Küçükçekmece Nakliyat firmasını güvenle tercih edebilirsiniz. Taşıma öncesi eşyalarınızın güvenli bir şekilde yeni yerine ulaşabilmesi için nakliye hizmetinin en önemli aşaması olan ambalajlama işlemin yapılması gerekir. Eşya ambalajlama işini bir sanata benzetebiliriz. Uzman ellerde kolay yapılırken bilmeyen bir kişi için ambalajlama gerçekten yorucu ve zaman isteyen bir iştir. Bırakın eşyalarınızın ambalajlanmasını profesyonel nakliye firması Küçükçekmece nakliyata bırakın sizde bu sürede kendi işlerinizi stressiz bir şekilde halledin. Elemanlarımız ambalajlama, paketleme ve taşıma konusunda uzman oldukları için gün içinde tüm eşyalarınız sorunsuz bir şekilde yeni evinize ulaşır. Ambalajlanan eşyalarınız, nakliye kamyonlarına yerleştirilerek taşınır, yeni yerinde boşaltılır ve ambalajlarından çıkarılarak sizin belirlediğiniz düzene göre yerleştirilir.

Küçükçkemece Nakliyat HABERLER

Küçükçekmece Nakliyat merkez şubemizle Avcılar, Kanarya, cennet, Beşyol, Florya ve Yeşilköy evden eve nakliyat ofislerimizle Küçükçekmece Nakliyat olarak çeyrek asrı deviren tecrübesi, alanında uzman kadrosuyla Ev Taşınması denildiginde ilk akla gelen firmalardan biri olarak Küçükçekmece nakliyat siz degerli Küçükçekmece Halkına ev taşımasını en kolay hale getirmektedir.

Küçükçekmece Nakliyat şubemzin

Küçükçekmece Nakliyat şubemzin Önceliği Müşteri Memnuniyetine dayanmaktadır.Bunun için güleryüzlü hizmet politikamızla sizi ev eşyasının sıkıntı ve dertlerinden kurtararak taşınma olakları sağlamaktayız.Her aracımızda marangozluk hizmeti mevcut olup kesinlikle ücretsizdir.Marangozluk hizmetini randımanlı alabilmeniz için mevcut evinizdeki dolapları kesinlikle sizler sökmeyin çünkü şirketimize ait marangoz mobilyalarınızı bütün halinde yerinde görerek ona göre numaralandırma işlemi yapmaktadır.Böylelikle yeni yerinizde marangoz fazla uğraş sarf etmeden numaralandırmış olduğu mobilyalarınızın montajını yapmaktadır.

Modern teknik ekipmanlar

Modern teknik ekipmanlar ile firma bünyemizde yetişen ekbimizle profosyonel bir evdeneve nakliyat için elimizden gelen tedbirleri alarak eşyalarınızı Küçükçekmece ve civarına sevk ve nakliye ediyoruz.Taşınma gününü kararlaştırmanız durumunda bize bir telefon etmeniz yeterli olup anında ekip ve aracımızı evinize sevk etmekteyiz.Ev eşyası taşımasında her kafadan bir ses çıkmasını engellemek ve Herhangi bir karmaşanın önüne geçmek için elemanlarımız arasında iş bölümü yapıp ekibin eşya taşıma sırasında sizinle muatap olabilmesi için ustabaşı diye tabir ettiğimiz bir yetkili hazırda bulunmaktadır aracın ve işçilerin sevk ve idaresinden sorumlu olan ekip ustası aklınıza takılan sorunlar içinde sizlere yardımcı olmakla yükümlüdür.Küçükçekmece nakliyat şirketleri arasında öncü kuruluş olarak kurumsal kimliğimizle ev taşımalarınızda elemanlarımız eşyalarınıza gerekli hassasiyeti göstererek güvenle taşır.

Küçükçekmece nakliyat firmasını seçin tüm taşıma aşmalarını stressiz ve rahat bir şekilde atlatın. Evinizi bir yerden başka bir yere taşımak ev içinde yaşayan tüm bireyleri maddi, manevi yönden etkilediği gibi stres ve gerginliğe yol açan zor ve yorucu bir iştir.

İş değişikliğinden veya kiracıysanız taşınma sebebiniz ne olursa olsun yuvanızı yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşımak için Küçükçekmece Nakliyat firması firmasını güvenle tercih edebilirsiniz. Bu zor olan taşınma işini rahat bir şekilde atlatmanız için yardım edebiliriz. Eğer ambalajlama ve paketleme işlemini kendiniz yapmayacaksanız karton malzemeler ile eğitimli elemanlarımız tüm evinizdeki eşyaları ambalajlamaktadır. 

Evden eve Nakliyat hizmeti hakkında sıkça sorulan sorular?

Standard Evdeneve Kaç Eleman ile yapılır?

Evden eve Nakliye taşıma işlemi Standard olarak Marangoz dahil 4 taşıma personeli ile yapılır taşıma yapılacak eşyanın çokluğu yada azlığı ve binanın kat durumuna göre bu elemanlar eksiltilebilir yada çoğaltılabilir…Eleman Sayısı Değişkenlik gösterebilir!

Eşya Paketleme
işlemi nasıl yapılır?

 Standard Evdeneve hizmetinde bardak tabak ve giysiler dolapların içindeki eşyalar müsteri tarafından önceden kolilenir. Komple Toplamalı diye bilinen evdeneve nakliye hizmetinde bütün bu işlemler nakliye elemanları tarafından yapılır

Evdeneve Nakliye İşlemi Neleri Kapsamaz?

Standard Evdeneve Nakliye Hizmetinde Klima Avizeler Stor Perde montajı Uydu Anteni hizmete dahil değildir!
Bütün bunlara rağmen müşterilerimize bu konuda her türlü yardım ve desteği vermekteyiz!

Evdeneve Nakliye İşlemi Neleri Kapsar?

Standard Evdeneve Hizmetinde Yatak Odası Dolabı Gardrop Tv ünitesi Genç odasındaki Ranzalar Bebek beşiği vs Beyaz eşyalar montajı nakliye elemanları tarafından yapılır.
Beyaz Eşyalar Gardrop ve Mobilyalar Patpat denilen hava boluncuklu Naylon amblaj Malzemeleri ile paketlenir


Şehirlerarası Nakliyat


Şehirler arası nakliyat için yapmanız gereken tek şey ise, eşyanızın taşınmasını istediğiniz tarihten 3 gün önce bizlere ulaşmanız…  internet adresindeki iletişim bölümünden uzman personelimize ulaşarak, ücretsiz ekspertiz hizmetini talep ediniz ve randevu alınız.

Şehiriçi Nakliyat


Günlük hayatın koşuşturması içinde ev büro parça eşya taşıma işlerine zaman ayıramayan insanların imdadına şehir içi nakliyat firmaları yetişiyor. Çalışan insanların korkulu rüyası haline gelen ev ofis taşıma, ürün eşya nakliyatı işlerini tam güvenceyle gerçekleştiren Yılmazlar Nakliyat, İstanbul’un tüm ilçe ve beldelerinde adres ayırt etmeksizin vatandaşın ihriyaçlarını karşılıyor.

Evdeneve Nakliyat Servisi

1 – Müsterilerimiz’in bizi Telefon yada E-mail yolu ile arayıp nakliye talebini bize bildirmesi
2 – Yapılacak nakliye yada taşıma konusunda ön bilgi ve açıklama yaparak müşteriyi bilgilendirme
3 – Gerekli görüldüğü yada müşterinin talebi doğrultusunda ÜCRETSİZ Ekpertiz hizmeti yapmak

KÜÇÜKÇEKMECE HİZMET İLÇELERİ

ATAKENT MAHALLESİ FEVZİ ÇAKMAK MAHALLESİ KARTALTEPE MAHALLESİ
ATATÜRK MAHALLESİ GÜLTEPE MAHALLESİ KEMALPAŞA MAHALLESİ
BESYOL MAHALLESİ HALKALI MERKEZ MAHALLESİ MEHMET AKİF MAHALLESİ
CENNET MAHALLESİ İNÖNÜ MAHALLESİ SÖĞÜTLÜ ÇEŞME MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ İSTASYON MAHALLESİ SULTAN MURAT MAHALLESİ
FATİH MAHALLESİ KANARYA MAHALLESİ TEVFİKBEY MAHALLESİ
YARIMBURGAZ MAHALLESİ YENİ MAHALLE MAHALLESİ YEŞİLOVA MAHALLESİ
Küçükçekmece Nakliyat
Küçükçekmece Nakliyat'a Hoş Geldiniz. Küçükçekmece Nakliyat hizmetleri Küçükçekmece Nakliyat hizmetleri sektöründe 23 yıldır …
Küçükçekmece Nakliyat
Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamız, 1998 yılında İstanbul’da kuruldu. …

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç