İşyeri Nakliyesi

İşyeri Taşımacılığı Hizmeti İstanbul’da 1980 yılından bu yana alanında uzman personel kadromuz ile yaptığımız taşıma çeşididir. Kurumsal yılların deneyimli firmasıyla iş yerinizi taşıyoruz. Ofis Büro demirbaş malzemelerini sağlıklı bir şekilde tek tek özenle de montaj işlemi yapıyoruz. Sökülen tüm eşyalar ayrıca ambalajlanıp paketlenmektedir. Bunun yanı sıra kırılacak cam türü mobilya malzemeleri de Kırılacak şeklinde işaretlenerek taşınır. Gideceğiniz yerde Montaj işlemleri bizim tarafımızca yapılır. Bu sayede ayrıca mobilyacı veya usta tutmanıza gerek kalmaz. Bütün eşyalarınızı sigortalı nakliyat hizmetimiz ile güvence altına alıyoruz.

KÜÇÜKÇEKMECE İşyeri Taşıma şirketi olаrаk  nakliyat sektörüne girdiğimiz ilk  günden  bu  yana,   müşteri  mеmnuniyеti   anlaуışını ilke edindik  ve  daha  уolа  çıktığımız  ilk  gün  sektörün  lider firması olmа  hedefini  benimsedik.

Fіrmamız  İstanbul’dan tüm Türkiye’ye şehirler arası  evden  еvе  taşımacılık,  оfis ve bürо  nakliyatı,  vіlla  tаşımаcılığı,  askılı nakliyat vе  fuar  taşımacılığı,  piyаno ve çelik  kаsа  taşımacılığı gibi akla gelen bütün  hіzmetlerі  vermektedir.

İşyeri Taşımacılığı Hizmetinde Küçükçekmece Nakliyat Firmamızı  Seçme  Nedeniniz:

Güvenilir Firma Olmamız
Kaliteli İş Anlayışımız
Müşteri Memnuniyetli Çalışmamız
Değişime ve Yeniliğe Açık Firma Olmamız

Etiketler: istanbul işyeri taşımaistanbul işyeri taşımacılığıİşyeri Taşımacılığıkadıköy işyeri taşımakartal işyeri taşıma,Küçükçekmece işyeri tasıma

İşyeri Nakliyesi, Evden eve nakliyat hizmetinde gösterdiğimiz gayreti işyeri ve ofis taşımacılığında da gösteriyoruz.Bunun için ilk işimiz ekspertiz elemanlar göndererek işyeriniz hakkında detaylı bilgi almak ve eşyalarınızı sigortalatmaktır.Bu sayede eşyalarınızın yoğunluğu dosyalarınız ve kırılacak eşyalarınız için ayrı koliler gönderilecek eleman sayısı kullanılacak ekipman ve araçlar gibi hususlar belirlenir ve ona göre taşınma planı yapılır.Birinci sınıf ambalajlarımız ile ofisinizdeki eşyalarınız zarar görmemesi için itina ile ambalajlanır ve kolilenir.En ufak bir hasarda işleriniz aksayabilir ve zarar edebilirsiniz.Eşyalarınızı ambalajlarken ve kolilerken numaralandırırız.bu numara sayesinde eşyalarınız yeni ofisinizde uygun ve doğru yerlere yerleştirilir.Böylece ne eşyalarınız nede işleriniz birbirine karışmaz.

En zor taşınılan eşyalar genellikle masalar ve dolaplardır.Bu eşyalar için ekibimiz arasında ki marangozlar bu eşyaları sökerler ve parça halinde taşırlar gidilecek yerde ise monte işlemini hallederler.Ayrıca eşyalarınız yüksek katta ise asansörlü taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.Eğer asansörlü taşıma hizmeti gerekiyor ise ekspertiz gününde elemanlarımız bu konuyu halledeceklerdir.Taşınma sonrası eşyalarınızı bir yerlerde tutmak saklamak istiyorsanız depo hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Bu sayede ufak bir ücret karşılığında eşyalarınızı depomuzda tutabilirsiniz bizde onlara 7/24 göz kulak oluruz.

Eşyalarınızı itina ile taşıyor onlar için elimizden gelen en iyi şekilde güvenliğini sağlıyoruz.Eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmesini bırakın en ufak bir darbe yemesine bile izin vermiyoruz.Sizler de bu kaliteli hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayabilirsiniz.

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç