İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA – KİRALIK ESYA DEPOSU

26 Oca by servet

İSTANBUL EŞYA DEPOLAMA – KİRALIK ESYA DEPOSU

İstanbul Nakliye firması olarak, 2005 yılından bu yana güvenli İstanbul eşya depolama hizmeti sunmaktayız. İstanbul nakliyecileri arasında kalite prensibine uygun şekilde, profesyonel, ucuz nakliye & taşımacılık işlemlerinizi şehiriçi ve şehirdışı gerçekleştiriyor, dilerseniz eşyalarınızı kiralık eşya depolarımızda muhafaza ediyoruz.

Taşımacılık sektöründe ki tecrübemiz ile depolama ve taşıma sürecinde eşyalarınızı koruma altına alarak paketliyor, sökülmesi gereken gardrop, mobilya, ünitelerinizin söküm ve tekrar kurulumlarını yapmaktayız.

İstanbul Eşya Depolama Hizmet İçeriği

Eşyalarınıza, gözünüzün arkada kalmayacağı güvenli bir yere mi ihtiyacınız var?

Profesyonel çalışanlarımız ev eşyalarınız, ofis malzemeleriniz veya saklanması gereken diğer eşyalarınızı kirlenme ve zarar görme ihtimaline karşı ilk olarak ambalajlama & koruma işlemlerini yapıyor, mobilyalarınızı söküyor, İstanbul Hadımköy’de bulunan depolarımıza götürüp her müşterimize ayrı olarak dizayn edilmiş olan güvenli depolarımızda saklıyoruz. Siz ne zaman isterseniz tekrardan istediğiniz haneye getirip kurulum işlemlerini yapıyoruz.

istanbul kiralık eşya depolarımız her müşterimiz için özeldir, ayrıdır. Sizin eşya kutunuzda sadece sizin eşyalarınız saklanır. Her bir depo 2.30×1.70×130 gibi ebatlardan oluşmakta, 1+1 bir daire için 3, 2+1 bir daire için 4 adeti yeterli gelmektedir. Tekrar ne zaman isterseniz ekibimiz eşyalarınızı istediğiniz yere getirmekte ve kurulum işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İstanbul Kiralık Eşya Deposu Özellikleri

Depo kutularımız 230x170x130 ölçülerinde veya isteğinize uygun olarak farklı ebatlardan oluşmaktadır. Ağaçtan üretilmiştir, kötü koşullara dayanıklıdır.

Eşya depolama fabrikamız üstü kapalı, 7-24 kamera sistemi ile izlenmekte ve alarm, bekçi sistemiyle korunmaktadır. Haşere, rutubet ve nem gibi bütün kötü koşullardan korunmaktadır. Eşyalarınız depomuzda saklandığı süre boyunca ücretsiz sigortalıdır. 

Depolarımız aylık olarak kiralanmakta, istediğiniz zaman süresi uzatılabilmektedir.

05324094033

numaralı telefondan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

HİZMETLERİMİZ

AVCILAR EŞYA DEPOLAMA – NAKLİYECİ – EŞYA TAŞIMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç