İKİTELLİ NAKLİYAT – NAKLİYECİLER FİRMASI – 0532 526 02 13

26 Oca by servet

İKİTELLİ NAKLİYAT – NAKLİYECİLER FİRMASI – 0532 526 02 13

İKİTELLİ NAKLİYAT AMBARI – NAKLİYECİLER FİRMASI

İKİTELLİ Nakliyat, ikitelli nakliyat firmaları arasında,  yük ve eşya taşıma, ofis taşıma, kamyon nakliye, kamyonet nakliye gibi hizmetleriyle ikitelli nakliyecileri arasında kendine büyük yer edinmiştir. ikitelli evden eve nakliyat fiyatları bilgisi için 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 

İKİTELLİ Nakliyat, 10 yıllık iş deneyimi, tecrübeli çalışanları, lüks araçları ve eşya asansörü ile ikitelli evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. 

İKİTELLİ Nakliyat, olarak bizi biz yapan ayrıcalıklar müşterimize ve işimize verdiğimiz önemdir. ikitelli nakliyat firmaları arasında en çok tercih edilmemizin sebebi budur. Eşya taşıma başından sonuna kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. İKİTELLİ nakliyat, ihtiyacınıza en uygun hizmeti en yenilikçi teknolojileri kullanarak siz değerli müşterilerimize sunar.

Ücretsiz expertiz; personellerimiz taşınacak eşyaları ve gideceği yerin kontrollerini yaparak size detaylı bir planlama sunarlar. İşin başından sonuna kadar yapılacak işlemler anlatılır ve sizin onayınızın ardından bir randevu günü belirlenir.

Sigortalama; ev taşıma olaylarında en çok karşılaşılan sorun eşyalara doğabilecek zarardır. Biz uzman ve bilgili çalışanlarımızla bu gibi sorunlarla %99 karşılaşmıyoruz ama neden %100 olmasın ki? Riski ortadan tamamen kaldırmak için sigortalama işlemlerini de tarafımızdan yapıyoruz. Yaşanabilecek tüm olumsuzluklara karşı eşyalarınız sigortalanıyor. İKİTELLİ Nakliyat’ta eşyalarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Paketleme, bu işlem olmazsa olmazdır. Eşyalarınız herhangi bir çizilmeden, kirlenmeden korumak için tarafımızdan paketlenir ve gittiği yerde ambalajlar sökülerek eski haline getirilir. Bir çok firma gibi kalitesiz naylon gibi malzemeler kullanmıyoruz bu iş için özel olarak üretilen kılıfları tercih ediyoruz.

Taşıma, tecrübeli personellerimiz eşya taşıma asansörünü kullanarak hiç vakit kaybetmeden paketlenen eşyalarınızı araçlarımıza yükler. Eşyalarınız özel olarak dizayn edilmiş araçlarımıza titizlikle dizilir ve yolculuğa başlar.

Tekrar Kurma; eşyalarınız yeni evinize ulaştığında eşya asansörümüz tekrar kurulur ve eşyalarınız vakit kaybetmeden sizin isteğiniz doğrultusunda kurulur.Tüm bu işlemler eşya asansörü ile %50 hız kazanır. Size de yeni evinizin keyfini sürmek kalır.

İkitelli NakliyatEvdenEve Nakliyat

Başakşehir ve Küçükçekmece şubelerimizle en Uygun fiyatlara eşyalarınızı, şirket,firma,ofis nakliye ihtiyaçlarınızda bize sormadan,bizden fiyat almadan taşınmayın.Küçükçekmece, Başakşehir, Halkalı ve civarında bulunan şubelerimizle Evden eve Nakliyat,koli,makine,ofis ve fabrika taşımacılığı konusunda uzmalaşan şirketimiz siz değerli müşterilerine hizmette sınır tanımamaktadır.Sizlerin güvenini 20 yıllık deneyim ile kazanmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.Sektöründe çığır açan şirketimiz İstanbul ili başta olmak üzere bir çok şubesiyle sizlere hizmet sunmaktadır.İkitelli merkez odaklı şirketimiz kuruluşundan günümüze Siz değerli müşterilerimize Evden Eve Nakliyat ve her türlü kara naklliye işlerinizde uygun çözümler üretmektedir.

Başlıca Hizmetlerimiz

Başlıca Hizmetlerimiz ;Evden eve nakliyat-İşyeri ve Ofis taşımacılığı-Koli nakliyesi-Makine Nakliyesi,İkitelli evden eve nakliyat firmaları arasında İKİTELLİ evden eve nakliyat her zaman öncü kuruluş olmuştur. Sizlere daha iyi hizmet vermek için tüm yurt genelinde hizmet ağımız devam etmektedir.İkitelli Nakliyat merkez şubemizle Küçükçekmece,İkitelli sanayi, Sefaköy, Başakşehir, Onurkent ve civarında Evden Eve Nakliyat,Koli taşımacılığı,Banka,Büro,Ofis,Fabrika nakliyesinde Uygun fiyat seçeneklerimizle Kaliteyi uygun fiyatlara sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İKİTELLİ evden eve nakliyat firmamız

İKİTELLİ evden eve nakliyat firmamız 1990 yılından günümüze gelişen modern hızla büyüyen ve kendini alanında hızla geliştiren firmalar arasında öncü kuruluştur.İkitelli Nakliyat firmaları arasında sürekli kendini yenileyen şirketimiz her türlü kara nakliyelerinde profosyonel çözümler üretir.

Profesyonel ve güvenilir çalışanlarımız


Profesyonel ve güvenilir çalışanlarımız ile evinizi en kısa sürede sıfır hatayla taşımaya çalışırız.Sizden aldığımız eşyayı size aynı şekilde teslim ederiz.Şirketimize istediğiniz zaman istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz ve şirketimiz her zaman size hizmet verebilir.Eğer bu alandaki diğer şirketlerin size sunmuş olduğu hizmetlere de bakarsanız diğerlerine göre daha güvenilir ve daha ucuz olduğunu göreceksiniz.Size bir telefon kadar yakınız.

HİZMETLERİMİZ

AVCILAR EŞYA DEPOLAMA – NAKLİYECİ – EŞYA TAŞIMA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç