HAKKIMIZDA

Hakkımızda; İstanbul da evden eve taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamız müşterilerine daha kaliteli ve sorunsuz evden eve nakliye hizmetleri verebilmek amacı ile çözüm üretmeye devam etmektedir.Günümüz teknolojisine ayak uyduran şirketimiz kaliteli ve sorunsuz hizmetlerin öncüsü olmaya devam etmektedir.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat olarak firmamız, 2012 yılında Evden Eve Nakliyat sektöründe faaliyetlerine başlayarak günümüze kadar başarıyla hizmetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Günümüzde görünen o ki Evden Eve Nakliyat hizmeti de gelişen teknoloji çağından nasibini almış ve müşteriler için ciddi kolaylıklar da firmamız tarafından sunuma hazır hale getirilmiştir. 

Şirketimiz, kuruluş yılı olan 2012 yılında 100% müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat garantisi ile evden eve nakliyat hizmetinde faaliyetlerine başladığı gibi günümüzde de bu ilkelerinden vazgeçmemiştir.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat 
   

Küçükçekmece Nakliyat olarak ev taşımanın gerçekten evini taşıtacak sizler için ne kadar sıkıntılı bir süreç olduğunu biliyoruz, evinizin taşıması maddi manevi birçok sıkıntıyı beraberinde getirmektedir  Küçükçekmece evden eve nakliyat bizler bu sorunlari ortadan kaldirmak için 40 yılı aşkın bir süredir Nakliyat hizmetini en iyi ve profesyonel şekilde tamamlamayi prensip edinmiş bir firmayiz. Biliyoruz ki aslında kolay kolay da kimse taşınmak istemez, yıllarca yaşadığınız çevrede edindiğiniz dostluklar, çevreye hakim olmanız,yeni taşınacağınız çevreye adaptasyon süreciniz ve benzer sorunlar bunlarin hepsi zor birer aşamadır fakat iş yada ailevi bazı sorunlar sizi mecburen taşınma ya iter, işte bu aşamada İstanbul evden eve nakliyat tüm bu zorluklarinizi bildiği için en azindan evinizi taşırken ekstra herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için sizi evinize profesyonel bir şekilde taşıyarak yeni adresinizde ilk gününüzden itibaren mutlu bir hayati temelli ediyoruz.

Talepleriniz, önerileriniz ve görüşleriniz için müşteri temsilcilerimizle 7/24 iletişime geçebilir sormak istediğiniz soruları sorabilir hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Misyonumuz

Küçükçekmece evden eve nakliyat kurulduğumuz günden beri tek amacımız sektörde en iyi firma olmakla birlikte müşterilerimizle ayni şekilde paralel olarak ilerleyen mutlu müşteri portföyü oluşturmaktir. %100 MUTLU MÜŞTERİ REFERANSLARİMİZ bizim için herşeyden önceliklidir. A’dan Z’ye bütün nakliye hizmetlerini tek bir çatı altinda toplayan firmamiz sizin bu mutluluğunu karşılayacak bütün hizmet ve teknolojik ekipmanlardan yararlanmiş ve yararlanacaktir.

Vizyonumuz

Küçükçekmece evden eve nakliyat firmamiz misyonumuzda belirttiğimiz gibi tek amacı daima müşterilerimizi mutlu etmek ve güler yüzle uğurlanmaktir. Asil misyonumuzun devami ve sürekliliği en temel vizyonumuz olmakla birlikte evden eve nakliyat ile ilgili ekibimiz ve yöneticilerimiz en son haberleri, güncel bilgileri takip ederek en son teknolojileri ve tüm nakliyat hizmetlerini tek çatı altından devam ettirmeyi amaçlayan İstanbul’daki ender firmalardandir.

evden eve nakliye

SERVET & CEO

İstanbul Maltepe’de kurulmuş olan evden eve nakliyat firmamız, İstanbul’un bütün bölgesine 7/24 hizmet vermektedir. Taşımacılık sektörü, diğer sektörlere göre daha fazla çaba ve özen gerektirmektedir. Bu bağlamda sizler için ürünlerinizin ne kadar değerli olduğunun bilincince olan İstanbul Nakliyat, her türlü taşıma işlemlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktadır.

 Yılların bizlere katmış olduğu tecrübe ve 40 yıllık başarı hikâyemiz ile evden eve nakliyat sektörünün lider kuruluşlarından biri olmayı başaran İstanbul Nakliyat; hizmet çeşitliliği, kalite anlayışı, geniş araç filosu ve nakliye sonrası hizmet ile Türkiye’nin en saygın markaları arasında yer almayı başarmıştır.

Ofis Taşımacılığı

1960 yılından bu yana taşımacılık hizmetlerine başlayan İstanbul evden eve nakliyat  ailesi, ilk olarak ev taşımacılığı ile adını tüm İstanbul’a duyurmuştur. İlerleyen zamanlarda kurumsal taşımacılık hizmetlerine yönelen firmamız yılların geçmesine göz yummaış ve teknolojiyi takip etmiştir. 1970 yılından tam olarak oturtulan sistem ile hizmet sektörüne atılan firmamız günümüze kadar Türkiye’de ve Dünyada tanınan binlerce firma ile ortaklaşa taşımacılık hizmetleri sunmuştur.  Yılın her gününde, dört mevsim hizmet veren konunun uzmanı ekiplerimiz, kaliteli çözüm yöntemleriyle çözüm üretmeye devam etmektedir.

Parça Eşya Nakliyat

Taşınma hizmetlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için, nakliyat dünyasında en iyi hizmet anlayışını benimseyen şirketler benimsenmelidir. İstanbul parça eşya taşıma hizmetleriyle tanınan firmamız, küçük ebattaki eşyalarınızı, hesaplı ve avantajlı parça eşya taşıma sistemi ile taşımaktadır. Parça taşıma, bir yerden bir yere taşıma işlemlerinde, araçta kalan boşluklara başka bir müşterinin eşyasını taşıma işidir. Bu işte de paketleme işleminde özel kutulama seçenekleri tercih edilmektedir. İstanbul parça eşya taşıma hizmetleriyle, pratik, ekonomik ve güvenli nakliyat hizmetlerini başarılı bir şekilde sunuyoruz. 

BUGÜNE ÖZEL İNDİRİM KAÇIRMA

 Gözünüz Arkada Kalmasın

            Eşyaların paketlenmesinden taşınmasına kadar birçok kategoride, güncellenen taşıma işlemlerimizde, işin kusursuz olması için en iyi teknikleri tercih ediyoruz. Mesela ev taşıma işleminden önce, çıkabilecek aksaklıkları eksper hizmet ile tespit ediyoruz. Bu hizmetle birlikte sorunsuz paketleme işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İstanbul parça eşya taşıma hizmetlerinde de, çıkabilecek aksaklıkların kolay bir şekilde tespit edilmesi önemli bir husustur. Eşyaların cinsi, cinsine göre paketlenmesi ve en güvenli taşıma seçeneklerinin tespit edilmesi, bu kategorideki önemli hususlardan biridir. Asansöre engel olacak ağaçların, elektrik tellerinin ve benzeri engellerin tespiti, sağlıklı taşıma işlemi kategorisinde son derece önemlidir.

 Eşyaların dengeli bir şekilde pencereden içeri alınması da çok önemlidir. Asansörün altında durmak ciddi yaralanmalara hatta ölümlere neden olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için firmamız, gerekli önemleri almaktadır. Tecrübeli elemanlarımız eşyayı kabine yerleştirme konusunda profesyoneldir. Asansör kazalarının oluşmaması için en iyi taşıma programlarını tercih ediyoruz. 

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç