Evden eve nakliyat kaliteli nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat | KÜÇÜKÇEKMECE NAKLİYAT

Gönül Rahatlığı ve Güven İçinde Ekonomik Bir Şekilde Evinizi , Ofisininizi, Eşyanızı Taşıyacak Bir Firma’mı Arıyorsunuz. KÜÇÜKÇEKMECE Bunların Hepsini Garanti Ediyor.
Uzun Yıllardır  İstanbul’da Hizmet Veren KÜÇÜKÇEKMECE Evden Eve Nakliyat İşinde Güvenin Adresi Olmuştur.
Evden Eve Nakliyat, Taşıma, Nakliye, Taşımacılık Denildiğinde KÜÇÜKÇEKMECE Nakliyat Herzaman Akla gelen ilk isimlerdendir.

Hizmet anlayışımız

Hizmet anlayışımız gereği önceliğimiz güvendir. Şirkeimiz ve müşteri arasında yapılan sözleşme gereği eşyalar sigortalanmakta ve  gelebilecek en küçük bir hasarın bedeli  tarafımızca karşılanmaktadır.
İstanbul Asasnsörlü taşımacılık sistemi ile, eşyalar zarar görmeden ve çevre rahatsız edilmeden taşınabilmekte, böylece zamandan da tasarruf yapılabilmektedir. Eşyaların boyutuna ve yapısına göre paketlenmesi, montajı tarafımızca yapılmakta, tüm bunlar yapılırken, uygun araç ve konusunda uzman kişilerle çalışılmaktadır.Aradığınız hizmet kalitesini, istanbul evden eve taşımacılık firmasını kullanarak tahmin ettiğinizden daha uygun ücrete sunmaktadır. Ücretin belirlenmesinde belli başlı kriterler etkili olmaktadır. Buna göre;

  • Taşınacak eşyaların toplam hacmi,
  • Evin boyutu ve oda sayısı, evin bulunduğu kat ile taşınılacak evin katı,
  • Asansör nakliyat kullanımının gereksinimi ve talebi,
  • Taşıma işleminin yapıldığı farklı adresler arasında toplam km farkı

İstanbul evden eve taşımacılık 

Taşınacağımız zaman il olarak iyi bir İstanbul evden eve taşımacılık firması arayışına gireriz. Seçeceğimiz şirketin yaptığı taşıma işleri ile ilgili internet ve sosyal medyada olan müşteri yorumlarını okumalıyız. Yapılan işler ile ilgili şikâyet var mı, olan şikayetler ne ile ilgili (taşınma günü zamanında gelmeme, eşyalara zarar verme vs. gibi) dikkat etmeli ve ona göre seçimimizi yapmalıyız.
Ailemizde, akrabalarımızdan, arkadaşlarımızdan, çevremizde daha önce taşınmış kişilerden tavsiye alabiliriz. Evden eve nakliyatı iyi ve tavsiye almış bir şirket ile yaptığımız takdirde kâbus gibi görünen taşınma işini kâbus olmaktan çıkarabiliriz.
Bizden Fiyat teklifi almadan taşınmayın!

İstanbul Evden Eve Taşımacılık Farkı

Günümüzde bir yerden bir yere taşınmak neredeyse zorunlu bir hal aldı. Tayinler, eğitim durumları, iş değişiklikleri, büyük kentlerde yaşam şartlarının daha iyi olması gibi pek çok neden hayatımız boyunca bir yerde bir yere taşınmamıza neden olabiliyor. Böyle durumlarda ise eşyalarını teslim edecek olan kişiler için doğru bir taşımacılık firması ile çalışmak çok önemli oluyor. İstanbul evden eve taşımacılık firması ise taşınacak olan kişilerin beklentilerinin farkında olarak en iyi hizmet garantisini sunmak adına kaliteli çalışmalar sunuyor. Günümüzün gerektirdiği bütün teknolojileri ve değişimleri uygulayarak müşterilerini memnun etmeye çalışan bu adres üzerinden hizmet almak ise kazançlı çıkmanızı sağlayacak.

Taşınırken Sizi Düşünen Adres!

Evden eve taşınırken eşyaların paketlenmesi, istenilen özelliklerde ve bulunması ve eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması çoğu zaman kişilerin stres yaşamasına neden olan durumlardan biridir. Ancak bu sıkıntıları yaşamak yerine İstanbul firmasından yardım aldığınızda eşyalarınıza sizin verdiğiniz değerden daha fazla değer verecek olan bir firma ila çalışmış olursunuz. Profesyonel ekibi ile eşyalarınızı büyük bir titizlikle taşıyacak olan bu firma sayesinde stressiz ve sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz. Eşyalarınızın hangi araçlarda ve kaç kişi tarafından taşınabileceğini belirlemek adına ekspertiz hizmeti sunan bu adres sayesinde taşınırken ufak araç ya da kişi yetersizliği gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Eşyalarınız Emin Ellerde!

Eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşımak adına ambalajlayacak olan İstanbul evden eve taşımacılık firması aynı zamanda son teknoloji ile üretilmiş olan eşya taşıma sistemlerini de kullanmaktadır. Daha kısa sürede ve hasarsız bir şekilde taşınmanızı sağlayacak olan bu firmada uygun fiyat ayrıcalığını da yakalayabileceksiniz. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek her işinde titiz ve özenli çalışmalar sunan bu firma eşyalarınızı değil değer verdiklerinizi taşımanın bilincinde hareket etmektedir. Sürekli yenilenen taşımacılık sektöründe öncü bir adres olmak adına kendini geliştiren İstanbul firması sigortalı taşımacılık hizmeti gibi ekstra çalışmalarda sunmaktadır. Doğru adresten hizmet alarak ilerleyen zamanlarda mağdur olmak istemiyorsanız ve uygun fiyat garantisi arıyorsanız tek tıkla sayfamıza gelebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EV TAŞINMASI NEDİR ?

Ev taşıma işlemi bilindiği üzere insanoğlunun varoluşundan bu güne sürekli bazı neden ve gerekçelerden dolayı yer değiştirme anotomisidir.Evden eve nakliyat süreci aslında basite alınmayacak kadar hassasiyet ve özen gerektiren bir hizmettir.KÜÇÜKÇEKMECE Evden eve nakliyat istanbul firmamız uzman kadromuzla hızlı güvenli taşıma stresi olmadan keyifli bir evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz.Firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti alındığında taşıma işlemleri A’dan Z’ ye KÜÇÜKÇEKMECE İstanbul Evden Eve Nakliyat firmamız üstlenir mobilya,beyaz eşya avize gibi eşyaların tek tek sökümü yapılır ve özenle paketlendikten sonra araça yüklenir daha sonra söktüğümüz tüm eşyaların aynı şekilde montajı diğer tarafa yapılır.firmamız bununla ilgili olarak aşağadaki hizmetleri kısaca anlatmıştır.

KÜÇÜKÇEKMECE evden eve nakliye

KÜÇÜKÇEKMECE evden eve nakliye hizmetimizde öncelik olarak ekspertiz uygulaması yapılmaktadır.Müşteri temsilcilerimizle konuşan müşterilerimiz telefonda ortalama bir fiyat alarak ekspertiz istediklerini belirtiyorlar.Peki nakliye ekspertiz uygulaması dediğimiz şey nedir? Taşıma işlemi gerçekleşmeden önce firmamıza bildirdiğiniz taktirde, ekibimiz gelerek taşınacak eşyaların özelliklerini ve eşya miktarına göre sigorta kasko yapılmasına daha sonra da bulunduğunuz yerin koşullarını tespit eder. Bu ön inceleme sonucunda ekspertiz net fiyatı belirler ve müşteriye sunar.

Hızlı Ekspertiz Hizmeti: KÜÇÜKÇEKMECE evden eve nakliyat için talep oluşturduktan sonra, firmamız, ücretsiz keşif hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz ile binanızın cephesi incelenir. Evden eve nakliyat işlemlerinizin kusursuz gerçekleştirmek için gelecek araç boyutu,kaç eleman gelecek, ne kadarlık malzeme gelecek gibi detayları rapor eder ve eşya miktarına kat durumuna göre fiyat belirlenmesi yapılır.

Nakliyat KÜÇÜKÇEKMECE nakliyat sigortası, tüm yük ve materyalinizi transfer aşamaları esnasında olası ve hesap edilmeyen hallere ve zararlara karşı garanti içerisine alır.

Sökme ve Kurulum

Sökme ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizin düzgün biçimde paketlenmeleri, kamyon veya kamyonetlerimize muntazam düzeli istiflenmesi ve daha güvenli nakledilmesi adına sökme işlemleri yetkili kadrolu personellerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Bununla beraber Gardrop ve dolaplar gibi demonteleri yapılan eşyalarınız, yeni mekanınızda belirlediğiniz biçimde konumlandırılarak tekrar ekibimizce kurulumları yapılır.

Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri

Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri: Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız. Ve taşıma işleminde varil de kullanmamaktayız. Özellikle kırılacak eşya ve mutfak gereçleri toparlanırken ambalaj malzemesini tek seferlik size özel karton kutu ve graft kağıt kullanmaktayız.

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Nakliyat: KÜÇÜKÇEKMECE nakliyat firmamız isteğe göre asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktadır.Asansörlü 17 kata çıkabilen asansör sistemi ile merdiven içi hasar eşyaların zedelenmesi gibi kötü sonuçları ortadan kaldıran sistemi ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Özel Mobilyalar

 Özel Mobilyalar: Sertifikalı marangozumuz tarafından demonte edilen bütün mobilyalarınız, tek tek U köşe koruycularla paketlenir ondan sonra streç ve özel pıt-pıtlarla ambalajlanarak numaralandırlır. Taşınılan tarafta bütün mobilyalarınız, sizin gösterdiğiniz yerlere tekrar kurulur. Mobilyalarınız: Çift kat hava baloncuklu patpat, köşebend, ve mukavva kartonlarla ambalajlanır.

Özel Askılık Giysiler

Özel Askılık Giysiler: Giysileriniz mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır.Dilerseniz bunlar sizde kalabilir istediğiniz gün kendiniz kıyafetlerinizi yerleştire bilirsiniz.Kesinlikle aynı kıyafet kolileri kullanılmaz sıfır koliler ile kıyafetler taşınır.

Dijital Elektronik Eşyalar

Dijital Elektronik Eşyalar: Hassas malzeme olarak nitelendirdiğimiz bu tip eşyalarınız. Bazen yanlış ambalajlamadan dolayı da hasar alabilir. Bu tip malzemelerin ambalaj malzemesi de hafif ve yumuşak olmalıdır.Paketlenen tüm elektronik eşyalar koliler de belirtilir.Yeni evinizde bulmanızda kolaylık sağlar.

Koltuklar ve Diğer Eşyalar:

Koltuklar ve Diğer Eşyalar: Özellikle deri koltuklar taşınırken taşıyan firma ve personel profesyonel değillerse ambalajlama sistemleri koltuklarınıza geridönüşü olmayan ip izleri bırakabilir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.

Uzman Personellerimiz: 

 Uzman Personellerimiz: İşi ev ve ofis taşımak olan personelimiz Sertifikalı marangoz, elektirikçi, paketleme ve ambalajlama elemanları, taşıma elemanları ve her ekipte ekibinden sorumlu olan bir ekip şefi tüm taşıma işlemi boyunca ekipden ve taşıma sürecinden sorumlu kişidir.belirtmek istediğimiz bir konulardan bir tanesi de personellerimizdir.Tüm çalışanlarımız 7 yıl ve üzeri süreç içerisinde firmamızda siz değerli müşterilerimize nakliye ve depolama departmanlarında hizmet vermektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları: 

 Evden Eve Nakliyat Fiyatları: KÜÇÜKÇEKMECE nakliyat firmamız evden eve nakliyat fiyatları hususunda kurumumuzun tatbik ettiği fiyatlandırma sistemi ile diğer nakliye firmaları arasında fark vardır.Çoğu nakliye firması yabancı personel ve üstü açık kamyonet tarzı araçlarla köşe başı nakliyeci olarak bu işi yapmaktadır.Firmamız kurumsal alt yapısıyla kadrolu sigortalı personellerimiz ve özel evden eve eşya taşıma için dizayn edilmiş araçlarla bu işi ne kadar severek yaptığımızın bir göstergesidir. Bu işi bu kadar kurumsal ve özveriyle yapmamızın tek sebebi var “biz işimizi severek yapıyoruz” unutmayın ki kaliteyi hiç bir zaman ucuza alamazsınız.

“EVDEN EVE NAKLİYAT ALANINDA RAKİPSİZ TEK FİRMA!”

KÜÇÜKÇEKMECE İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetiyle bütün isteyenlerin işlerini kolaylaştırmaktadır. Ev taşıma işi dünyanın belki en zor işlerinden biridir. O kadar çok eşyayı zarar vermeden belkide kaç kat çıkartacağınızı düşündüğünüzde iş gözünüzde çok büyüyebilir. Yorulduğunuz yanınıza kalır.Oysa KÜÇÜKÇEKMECE Nakliyat ile işleriniz kolay hızlı güvenilir bir şekilde eşyalarınız nakil edilir.

  • En çok talep edilen nakliyat fiyatları
  • İstanbul evden eve nakliye
  • evden eve taşımacılık
  • İstanbul nakliyat firması
  • En iyi nakliyat firmalar
  • Nakliyat

Evden Eve Nakliyat işlemleri

Evden Eve Nakliyat işlemleri sırasında zarar gören eşyalar, maddi kayıplara neden olmaktadır. Özellikle de beyaz eşya, mobilyalar ve elektrikli eşyalar, maddi açıdan oldukça pahalıdır. Bu nedenle de taşıma işlemleri sırasında dikkatli davranmak gerekir. Ancak alınan önlemlere rağmen oluşan kayıpların karşılanması için işlem görmesi planlanan eşyalara nakliyat sigortası yapılmaktadır. Bu sigorta sayesinde tüm eşyalar güvence altına alınmakta ve en ufak bir maddi zararın olması durumunda da sigortalı şirketleri devreye girmektedir. Özellikle de ekspertiz eşliğinde yakıt altına alınan yüklerin hepsine bir değer biçilmektedir. Bazı firmalar müşterilerine nakliyat sigortası imzalanmakta ve sözleşmeli bir şekilde taşımacılık faaliyeti sunmaktadır. Ancak bu nokta da dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır.

Evden eve Hizmet Bölgelerimiz

Küçükçekmece Evden Eve Eşya Taşıma Alanları

Küçükçekmece evden eve eşya taşımacılıkta tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Ofis büro iş yeri fabrika daire villa gibi tüm taşınabilir eşyalarınız taşınmaktadır. Uygun ambalaj ve paketleme yapılarak gerçekleştirilen bu taşımada hiç bir eşyanız zarar görmemektedir.

Eşyalarınız hangi katta olursa olsun asansör ile tabir ettiğimiz taşıma yöntemi ile zarar görmeden indirilmekte ve taşınmaktadır.

Küçükçekmece Evden eve Taşımada Uzman Kadro

Küçükçekmece evden eve nakliyecilikte bünyemizde bulunan marangoz ustamız tesisatçı ustamız ve taşımakta görevli ekip arkadaşlarımız tarafından taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Son model araç filomuzun içlerinde eşyalarınız için ayrılmış özel bölmeler bulunmaktadır. Bu bölmeler sayesinde kırılma dökülme devrilme riski olan eşyalarınızın zarar görmesi engellenmektedir.

HİZMET BÖLGELERİ

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç