AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI – TAŞIMACILIK ŞİRKETİ

26 Oca by servet

AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI – TAŞIMACILIK ŞİRKETİ

Avcılar nakliye şirketlerinden farklı olarak hizmetimizde uzman ekibimizdeki marangozlar sökülmesi gereken eşyalarınızı söküp yeni evinizde isteğiniz doğrultusunda kurmaktadır. Eşyalarınızı koruma altına alarak sigortalı bir çekilde taşıyoruz. Expertiz hizmetini ücretsiz olarak yapıyoruz.  Yeni evinizde beyaz eşyalarınızdan, televizyonunuza tüm elektronik eşyalarınızın kurulumlarını yapıyoruz.

AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI – TAŞIMACILIK ŞİRKETİ

Kalite, hizmet ve güven… Avcılar nakliyat olarak biz Avcılar evden eve nakliyat firması olarak profesyonel bir şekilde ev taşıma, kamyon & kamyonet nakliyesi, şehir içi ve şehirler arası parça eşya taşıması gibi hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimizde Avcılar nakliye firmalarından farklı olarak ücretsiz sigortalama, eşya koruma ve marangozluk hizmetlerimiz ile her zaman kaliteyi üst düzeyde tutmaktayız.

Avcılar nakliyecileri arasında sunduğumuz uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetimiz ile bize güvenen insanların daima yanlarında olduk.Sizde Avcılar Nakliyat’ın en uygun avcılar evden eve nakliye fiyatlarından bilgi sahibi olmadan tercihinizi yapmayın.

Size uygun en iyi avcılar evden eve nakliye ücretleri ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizlere

05324094033HİZMETLERİMİZBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonAra
× Hemen İletişime Geç